Simple Access (8.x-3.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Access
fa: دسترسی

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Id
fa: شناسه

en: Owner
fa: مالک

en: Profile
fa: نمایه

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: Will be available to all users.
fa: برای تمام کاربران در دسترس خواهد بود.
