Simple Access Log (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Path
gu: પાથ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
