Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Path
ar: المسار

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
