Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Path
da: Sti

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Statistics
da: Statistik

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: The user ID
da: Bruger ID

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Referer
da: Henviser

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Asc
da: Stigende

en: Administrative task links
da: Links til administrative opgaver
