Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Statistics
th: สถิติ

en: The user ID
th: รหัสผู้ใช้

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong

en: Administrative task links
th: Contains links to administrative tasks.
