Simple Access Log (2.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
