Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: Reset
hr: Poništi

en: Path
hr: Putanja

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: The user ID
hr: Korisnički ID

en: Asc
hr: Uzlazno
