Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: Reset
is: Endursetja

en: Path
is: Slóð

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
