Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Reset
ja: リセット

en: Path
ja: パス

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Statistics
ja: 統計

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Uid
ja: ユーザーID

en: The user ID
ja: ユーザーID

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Referer
ja: リファラー

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Administrative task links
ja: 管理タスクのリンク
