Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Path
ka: გზა

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
