Simple Access Log (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Page
ne: पृष्ठ
