Simple Access Log (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Path
is: Leið

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Page
is: Síða
