Simple Access Log (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Statistics
jv: Statistik

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
