Simple Access Log (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ur: تنظیم

en: Path
ur: پاتھ

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
