Simple Access Log (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
