Simple Access Log (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Path
sk: Cesta

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: The user ID
sk: ID používateľa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
