Simple Access Log (8.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
