Simple account policy (1.0.11) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Block
el: Μπλοκ

en: About
el: Περί
