Simple account policy (1.0.11) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Block
et: Plokk

en: Activate
et: Aktiveeri

en: About
et: Programmist

en: Scheduling
et: Ajastamine
