Simple account policy (1.0.11) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Block
fr: Bloc

en: now
fr: maintenant

en: Security
fr: Sécurité

en: Activate
fr: Activer

en: About
fr: À propos

en: Scheduling
fr: Planification

en: next month
fr: mois suivant

en: next week
fr: semaine suivante

en: Block users
fr: Bloquer les utilisateurs

en: last month
fr: dernier mois

en: Block user
fr: Bloquer l'utilisateur

en: just now
fr: juste maintenant
