Simple account policy (1.0.11) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Subject
ms: Subjek

en: Block
ms: Blok

en: About
ms: Perihal
