Simple account policy (1.0.11) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Block
ru: Блок

en: now
ru: сейчас

en: Security
ru: Безопасность

en: Activate
ru: Активировать

en: About
ru: Информация

en: Scheduling
ru: Планирование

en: next month
ru: следующий месяц

en: next week
ru: следующая неделя

en: Block user
ru: Заблокировать пользователя
