Simple account policy (1.0.11) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: Block
uk: Блок

en: now
uk: зараз

en: Security
uk: Безпека

en: Activate
uk: Задіяти

en: About
uk: Про модуль

en: Scheduling
uk: Планування

en: next month
uk: наступний місяць

en: next week
uk: наступний тиждень

en: Block user
uk: Заблокувати користувача

en: 1 hour ago
uk: Годину тому

en: yesterday
uk: вчора

en: just now
uk: просто зараз
