Simple account policy (1.0.11) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Block
vi: Khối

en: now
vi: bây giờ

en: Activate
vi: Kích hoạt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Scheduling
vi: Lên lịch sao lưu
