Simple account policy (1.0.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Block
ja: ブロック

en: Security
ja: セキュリティー

en: Activate
ja: 有効化

en: About
ja: アバウト

en: Scheduling
ja: スケジューリング
