Simple account policy (1.0.7) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Block
fa: بلوک

en: Security
fa: امنیتی

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: About
fa: درباره

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی

en: Block user
fa: مسدود کردن کاربر
