Simple account policy (1.0.8) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Block
az: Blok

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: About
az: Haqqında
