Simple ActiveCampaign (1.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Description
ja: 説明

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: Custom
ja: カスタム

en: Key
ja: キー

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Hide
ja: 非表示

en: Form settings
ja: フォーム設定

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Submit button label
ja: 送信ボタンのラベル
