Simple ActiveCampaign (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Custom
lt: Savitas

en: Key
lt: Raktas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Hide
lt: Slėpti

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Newsletter settings
lt: Naujienlaiškio nustatymai

en: Weight for @title
lt: @title svoris
