Simple ActiveCampaign (1.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Description
ru: Описание

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Custom
ru: Собственная

en: Key
ru: Ключ

en: API key
ru: API-ключ

en: Select list
ru: Список выбора

en: Hide
ru: Скрыть

en: Form settings
ru: Настройки формы

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Submit button label
ru: Надпись кнопки отправки
