Simple ActiveCampaign (1.0.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Custom
jv: Kostum

en: Show
jv: Kétoknā

en: Key
jv: Kunci

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
