Simple ActiveCampaign (1.0.3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Email
bg: Е-поща

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Show
bg: Покажи

en: Key
bg: Ключ

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Hide
bg: Скрий

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
