Simple ActiveCampaign (1.0.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Show
eo: Montru

en: Select list
eo: Selekta listo
