Simple ActiveCampaign (1.0.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Custom
id: Tersuai

en: Show
id: Tampilkan

en: Key
id: Kunci

en: API key
id: Kunci API

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Weight for @title
id: Bobot @title
