Simple ActiveCampaign (1.0.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: Custom
sv: Anpassad

en: Show
sv: Visa

en: Key
sv: Nyckel

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Hide
sv: Dölj

en: Form settings
sv: Inställningar för formulär

en: API URL
sv: URL för API

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Submit button label
sv: Etikett för knappen skicka
