Simple ActiveCampaign (1.0.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Email
he: דוא"ל

en: Custom
he: מותאם

en: Show
he: הצג

en: Key
he: מפתח

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
