Simple ActiveCampaign (1.0.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
