Simple ActiveCampaign (1.0.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Select list
nn: Listevalg
