Simple ActiveCampaign (1.0.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Email
mr: ईमेल
