Simple ActiveCampaign (1.0.5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Show
sq: Shfaq

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
