Simple ActiveCampaign (1.1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Custom
ar: مخصّص

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Show
ar: عرض

en: Key
ar: المفتاح

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Form settings
ar: إعدادات الاستمارة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
