Simple ActiveCampaign (1.1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Custom
bs: Prilagođen

en: First name
bs: Ime

en: Select list
bs: Select lista

en: Form settings
bs: Postavke forme
