Simple ActiveCampaign (1.1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Description
es: Descripción

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Email
es: Correo electrónico

en: Custom
es: Personalizado

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Show
es: Mostrar

en: Key
es: Clave

en: API key
es: Clave del API

en: Select list
es: Lista de selección

en: Form settings
es: Opciones de formulario

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Submit button label
es: Etiqueta del botón de envío
