Simple ActiveCampaign (1.1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Key
kn: ಕೀಲಿ
