Simple ActiveCampaign (1.1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Show
ta: காட்டு

en: Key
ta: சாவி

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
