Simple Address (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: Address
tr: Adres

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Country code
tr: Ülke kodu
