Simple Address (1.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Country
cs: Země

en: Address
cs: Adresa

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Country code
cs: Kód země

en: Field types
cs: Typy polí

en: Available countries
cs: Dostupné země

en: If no countries are selected, all countries will be available.
cs: Pokud nejsou zvoleny žádné státy, budou dostupné všechny.
