Simple Address (1.0.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Address
fi: Osoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Available countries
fi: Valittavissa olevat maat

en: If no countries are selected, all countries will be available.
fi: Mikäli maata ei ole valittuna, kaikki maat ovat valittavissa.
