Simple Address (1.0.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Country
nl: Land

en: Address
nl: Adres

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Country code
nl: Landcode

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Available countries
nl: Beschikbare landen

en: If no countries are selected, all countries will be available.
nl: Wanneer er geen landen geselecteerd zijn, zijn alle landen beschikbaar.
