Simple Address (1.0.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Address
sk: Adresa

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Field types
sk: Typy polí

en: Available countries
sk: Dostupné krajiny

en: If no countries are selected, all countries will be available.
sk: Ak nie sú vybrané žiadne krajiny, budú k dispozícii všetky krajiny.
